Rekordowa inauguracja Grand Prix Torunia

21 marca, w środę wystartował tegoroczny cykl przełajowego Grand Prix Torunia. 171 biegaczy wzięło udział w zawodach, co jest nowym rekord frekwencji! W biegu głównym wystartowało 114 osób, natomiast w rywalizacji dzieci i młodzieży 57. Na dystansie ok. 6 km wśród Pań zwyciężyła Anna Arseniuk (T.S. Opatrunki Toruń), na drugim miejscu uplasowała się Agata Malicka Zacniewska (Aniro Run Team), natomiast jako trzecia przybiegła Joanna Oberlan Maroń (AKPB Marmel Toruń). Wśród Panów linię mety jako pierwsi minęli ex equo Bartosz Wiligalski (KM Truchcik Łubianka) oraz Paweł Moskal (Kurzętnik Biega). Zanotowany czas 19 minut 36 sekund jest nowym rekordem trasy Grand Prix. Na trzecim miejscu finiszował zawodnik KM UMK i Przyjaciele Maciej Tomaszewski. Gratulacje dla wszystkich!

Podziękowania dla organizatorów: TKKF Rekreacja Toruń oraz sponsorów: Decathlon, Puls Taxi 19195, Tool Masters i Aniro.

Wyniki I edycji Grand Prix Torunia 2018 – 21 marca 2018 r.