Podsumowanie Grand Prix Torunia

Podsumowanie Grand Prix Torunia

Anna Arseniuk (T.S. Opatrunki) i Maciej Tomaszewski (KM Truchcik Łubianka) okazali się najlepsi w tegorocznym cyklu Grand Prix Torunia w biegach przełajowych. Wśród pań drugie miejsce zajęła Paulina Surmacewicz, na trzecim miejscu podium stanęła ostatecznie Agata Malicka (Skarpa i Przyjaciele).
Wśród panów drugie miejsce w klasyfikacji generalnej utrzymał Krzysztof Werner (Nadaktywni Toruń), trzeci stopień podium przypadł Łukaszowi Kalacie (CHETOR Team/CSAiU).

Klasyfikacja generalna Grand Prix Torunia 2017

Oto najlepsi w poszczególnych kategoriach wiekowych w Grand Prix Torunia 2017. Przypominamy, iż zgodnie z regulaminem zawodnicy, którzy zajęli miejsca 1-3 w klasyfikacji open kobiet i mężczyzn nie są nagradzani w kategoriach wiekowych.

Kategoria wiekowa : K-16 ; 16 do 34 lat ( rocznik 2001 do 1983 )
1 Szweda Mirosława
2 Grabarska Magdalena
3 Stachowiak Kamila

Kategoria wiekowa : K-35 ; 35 do 49 lat ( rocznik 1982 do 1968)
1 Bartkowska Joanna
2 Tarnowska Nika
3 Szmechtig-Gauden Ewa

Kategoria wiekowa K-50 ; 50 lat i starsze (1967 i starsze)
1 Podbielska Ewa
2 Radzińska-Kamyszek Ewa
3 Włodarczyk Teresa

Kategoria wiekowa M-20 ; 20 do 29 lat (rocznik 1997 do 1988)
1 Kokocki Paweł
2 Rumiński Arkadiusz
3 Szczęsny Piotr

Kategoria wiekowa M-30 ; 30 do 39 lat ( rocznik 1987 do 1978 )
1 Świderek Wojciech
2 Żeliszczak Artur
3 Kmieciak Robert

Kategoria wiekowa M-40 ; 40 do 49 lat ( rocznik 1977 do 1968 )
1 Foremski Sławomir
2 Piwoński Arkadiusz
3 Gaik Andrzej

Kategoria wiekowa M-50 ; 50 do 59 lat ( rocznik 1967 do 1958 )
1 Góralski Krzysztof
2 Karaś Marek
3 Chyła Piotr

Kategoria wiekowa M-60 ; 60 do 69 lat ( rocznik 1957 do 1948 )
1 Czuk Marek
2 Bodnar Jan
3 Dembkowski Ryszard

Kategoria wiekowa M-70 ; 70 lat i więcej ( rocznik 1947 i starsi )
1 Kamiński Stefan
2 Dłoniak Edmund
3 Lewandowski Stefan

Poniżej podsumowanie Puls Taxi 19195 Grand Prix Torunia 2017 w klasyfikacji drużynowej:
1. Nadaktywni Toruń 07:25:26
(Artur Żeliszczak, Mirosława Szweda, Marcela Tuszyńska, Arkadiusz Rumiński, Piotr Szczęsny, Wojtek Świderek, Krzysztof Werner)
2. Ryżowe Bolki 07:48:26
(Michał Sołecki, Magdalena Grefkowicz, Paulina Surmacewicz, Justyna Tomasik, Paweł Grefkowicz, Grzegorz Hajdukiewicz, Marcin Janczarski, Piotr Kasprzyk, Mikołaj Zięba, Jerzy Nowakowski)
3. Klub Maratoński UMK i Przyjaciele 07:50:27
(Dariusz Majchrzak, Joanna Bartkowska, Sławomir Foremski, Monika Gajewska, Damian Kaczmarek, Joanna Grabowska, Marek Murawski, Piotr Rudera, Mateusz Głowacki, Sebastian Chojnacki)
4. Podgórz Toruń 07:51:12
(Arkadiusz Piwoński, Ewa Szmechtig Gauden, Alicja Radecka, Marek Ratowski, Marek Karaś, Paweł Kokocki, Daniel Rasztubowicz, Andrzej Gaik, Arkadiusz Sikut, Krzysztof Gregrowski)
5. Klub Maratoński Truchcik Łubianka 07:57:57
(Bartek Mechliński, Nika Tarnowska, Maciej Tomaszewski, Piotr Lis, Piotr Boniecki)
6. Skarpa i Przyjaciele 08:08:16
(Daniel Dereziński, Dawid Butrym, Mariusz Śliwiński, Andrzej Dziełak, Anna Kaczorowska, Agata Malicka, Karol Zieliński, Radosław Łuczak, Michał Rutkowicz)
7. AKPB Marmel Toruń Race Team 08:25:09
(Dariusz Samerek, Magdalena Grabarska, Przemysław Muzyk, Robert Raczkowski, Krzysztof Melnicki, Paweł Jakubowski, Dawid Sztuwe)
8. SPC 09:16:52
(Teresa Włodarczyk, Andrzej Bąk, Krzysztof Lipiński, Krystyna Ludwik, Karolina Modzelewska, Jarosław Nowak, Ewa Radzińska Kamyszek, Jacek Podlaszewski, Włodzimierz Wiśniewski, Adam Żytkowski)
9. AKPB Marmel Toruń Fun Team 09:51:33
(Piotr Marach, Donata Gryglewicz, Jolanta Gołaszewska, Wiesław Majewski, Robert Lubiszewski, Janusz Jakubowski)

Dziękujemy wszystkim biegaczom, którym udało się ukończyć tegoroczny cykl i zapraszamy do wspólnego świętowania podczas gali wręczenia nagród i pucharów w Restauracji Mio Piano 7 listopada o godzinie 18:00 (wtorek).