Przed rundą finałową Grand Prix Torunia

[Grand Prix Torunia - profil FB]: Po sześciu rozegranych biegach wśród kobiet na prowadzeniu Mirosława Szweda (Nadaktywni Toruń), rozpędzająca się Agata Malicka (Skarpa i Przyjaciele) coraz bliżej liderki, traci już tylko 28 sekund! Trzecie miejsce zajmuje Joanna Bartkowska (KM UMK i Przyjaciele). Do grona faworytek zaliczyć jeszcze trzeba Paulinę Surmacewicz (Ryżowe Bolki) oraz Annę Arseniuk (T.S Opatrunki Toruń), które jak dotychczas ukończyły cztery rundy i wciąż są w grze w walce o podium :)

Wśród mężczyzn nowym liderem został Maciej Tomaszewski (KM Truchcik Łubianka), na kolejnych miejscach bardzo ciekawie: drugi Krzysztof Werner (Nadaktywni Toruń) ma przewagę 24 sekund! nad trzecim Łukaszem Kalatą (CHETOR TEAM/CSAiU), ten z kolei 15 sekund! nad czwartym Wojtkiem Świderkiem (Nadaktywni Toruń), do walki o podium na pewno włączy się Paweł Kokocki (Podgórz Toruń), który ukończył jak dotychczas cztery edycje.

Czekamy z niecierpliwością na ostateczne rozstrzygnięcia podczas ostatniej siódmej edycji Grand Prix Torunia, która odbędzie się 4 października (środa). Do zobaczenia!

Wyniki szóstej rundy Grand Prix Torunia (13.09.2017)

Podsumowanie klasyfikacji generalnej po sześciu rundach

7 listopada o godzinie 18:00 zakończymy tegoroczny sezon Grand Prix Torunia w biegach przełajowych galą wręczenia nagród i pucharów w Restauracji Mio Piano (ul. Grudziądzka 110-114)

zdjęcie w nagłówku: K. Lewandowski