11 marca rusza Grand Prix Torunia 2017

11 marca rusza Grand Prix Torunia 2017

11 marca 2017 odbędzie się inauguracyjny bieg Grand Prix Torunia 2017. Start biegów dziecięcych od godz. 11:00, start biegu głównego: 11:45. Biuro zawodów otwarte godzinę przed rozpoczęciem imprezy: Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK (ul. Św. Józefa).

Dystans biegu głównego: analogicznie jak w roku ubiegłym: 6.000 m.

Regulamin nie uległ większym zmianom, dodatkowych emocji dostarczać będzie z pewnością klasyfikacja drużynowa. :)

Terminarz:

I 11.03.2016 sobota 11.00 (11.30)

II 12.04.2016 środa 17.00 (17.30)

III 17.05.2016 środa 17.00 (17.30)

IV 07.06.2016 środa 17.00 (17.30)

V 21.06.2016 środa 17.00 (17.30)

VI 13.09.2016 środa 17.00 (17.30)

VII 04.10.2016 środa 17.00 (17.30)

Regulamin Grand Prix Torunia 2017

Oto składy drużyn zgłoszonych (jak dotychczas) do klasyfikacji zespołowej:

AKPB MARMEL

1. Piotr Marach – kapitan
2. Dariusz Samerek – wicekapitan :D
3. Magdalena Grabarska – wicekapitan :D
4. Michał Ślot
5. Donata Gryglewicz
6. Jolanta Gołaszewska
7. Przemysław Muzyk
8. Robert Raczkowski
9. Wiesław Majewski
10.Rafał Lewandowski

CHETOR TEAM / CSAIU

1. Wojciech Sowa – kapitan
2. Jan Bodnar
3. Łukasz Kalata
4. Maciej Malinowski
5. Michał Szymański
6. Krzysztof Kałaska
7. Martyna Bukowska
8. Julita Grabowska
9. Agnieszka Lechowska

Klub Maratoński UMK i Przyjaciele

1.Dariusz Majchrzak – kapitan
2.Joanna Bartkowska
3.Sebastian Chojnacki
4.Sławomir Foremski
5.Monika Gajewska
6.Damian Kaczmarek
7.Maciej Markiewicz
8.Marek Murawski
9.Piotr Rudera
10. Mateusz Głowacki

Nadaktywni Toruń

1. Artur Żeliszczak – kapitan
2. Mirosława Szweda
3. Marcela Tuszyńska
4. Karim Abu Nahia
5. Arkadiusz Rumiński
6. Piotr Szczęsny
7. Wojciech Świderek
8. Krzysztof Werner

Podgórz Toruń

1. Arkadiusz Piwoński – kapitan
2. Ewa Szmechtig-Gauden
3. Alicja Radecka
4. Marek Ratowski
5. Marek Karaś
6. Paweł Kokocki
7. Daniel Rasztubowicz
8. Sławomir Katryński
9. Andrzej Gaik
10. Arkadiusz Sikut

Ryżowe Bolki

1.Michał Sołecki – kapitan
2.Magdalena Grefkowicz
3.Paulina Surmacewicz
4.Justyna Tomasik
5.Paweł Grefkowicz
6.Grzegorz Hajdukiewicz
7.Marcin Janczarski
8.Piotr Kasprzyk
9.Mikołaj Zięba

Skarpa i Przyjaciele

1. Daniel Dereziński – kapitan
2. Dawid Butrym
3. Mariusz Śliwiński
4. Andrzej Dziełak
5. Sławomir Orłowski
6. Anna Kaczorowska
7. Agata Malicka
8. Karol Marek Zieliński

SPC

1.Teresa Włodarczyk – kapitan
2.Andrzej Bąk
3.Małgorzata Dobrzyńska
4.Krystyna Ludwik
5.Karolina Modzelewska
6.Jarosław Nowak
7.Jacek Podlaszewski
8.Ewa Radzińska-Kamyszek
9.Włodzimierz Wiśniewski
10.Adam Żytkowski

T.S. Opatrunki

1. Anna Arseniuk – kapitan
2. Krzysztof Góralski
3. Robert Kmieciak
4. Radosław Lewandowski
5. Paweł Szymandera
6. Józef Chmurzyński