Bartek Mechliński zwycięzcą Top Cross 2016

Bartłomiej Mechliński (641 pkt.) zwyciężył w tym roku w klasyfikacji generalnej Top Cross. Drugie miejsce zajął ubiegłoroczny triumfator cyklu Paweł Dzięgielewski (615 pkt.) a na najniższym stopniu podium stanie Robert Kmieciak (509 pkt.). Zwyciężczynią klasyfikacji Pań została reprezentująca TS Opatrunki Ania Arseniuk (czternasta pozycja w generalce), której dorobek to 381 pkt. Na drugim stopniu podium stanie Marlena Lewandowska (193 pkt.), brąz przypadnie Annie Kaczorowskiej (153 pkt.). Czwarte miejsce zajęła Alina Podbielska (85 pkt.) a piąte Krystyna Ludwik (75 pkt.)

Bartek i Paweł miejsca na podium zapewnili sobie już wcześniej i nie brał udziału w dwóch ostatnich edycjach. Trzeba przyznać, że frekwencja w dwóch ostatnich Top Cross nie dopisała (w przeciwieństwie do pogody :) .

39 osób ukończyło przynajmniej 8 edycji tegorocznego Top Cross, co pozwoliło na sklasyfikowanie ich w generalce, w tym pięć Pań. Te biegaczki i ci biegacze zostaną nagrodzeni pamiątkowym medalem podczas podsumowania cyklu, które, jak co roku, odbędzie się po pierwszym biegu przyszłorocznego Top Cross, tj. 14 stycznia 2017 roku.