59. Halowe Mistrzostwa Polski

59. Halowe Mistrzostwa Polski

W sprzedaży są już dostępne bilety wstępu na 59. Halowe Mistrzostwa Polski, które 21 i 22 lutego zostaną rozegrane w Hali Sportowo-Widowiskowej w Toruniu.

Za niespełna dwa tygodnie w Grodzie Kopernika odbędzie się najważniejsza krajowa impreza lekkoatletyczna sezonu halowego. W nowoczesnej hali przy ul. Bema wystartuje cała czołówka polskich lekkoatletów z medalistami mistrzostw świata i Europy na czele. Udział w mistrzostwach kraju jest obligatoryjny dla wszystkich zawodników, którzy aspirują do startu w 33. Halowych Mistrzostwach Europy, które od 5 do 8 marca rozgrywane będą w Pradze. Toruńskie zawody będą dla Polaków ostatnią szansą do wypełnienia wskaźnika PZLA, który uprawnia do startu w stolicy Czech.

W hali w Toruniu kibice będą świadkami pasjonujących pojedynków – w szranki stanął m.in. nasze skoczkinie wzwyż Kamila Lićwinko i Justyna Kasprzycka, znakomici tyczkarze Piotr Lisek i Robert Sobera oraz utalentowane sprinterki Małgorzata Hołub i Justyna Święty. Ciekawe będzie także w innych konkurencjach m.in. biegach na 800 czy 1500 metrów.

Organizatorzy zawodów przygotowali kilka rodzajów biletów – wejściówki na pojedyncze sesje kosztują 10 złotych, a karnet na całe mistrzostwa można nabyć za 15 złotych. W sprzedaży dostępne są też, w cenie 40 i 60 złotych, bilety z pakietem VIP. Wejściówki można zakupić w serwisie eBilet.pl, salonach EMPiK oraz kasach Hali Sportowo-Widowiskowej w Toruniu.

Zakładka zawodów w Kalendarzu Imprez PZLA: 59. Halowe Mistrzostwa Polski

Zdjęcie w nagłówku: Aleksandra Szmigiel-Wiśniewska dla bieganie.pl – Karol Zalewski podczas mityngu Copernicus Cup. Relacja z mityngu – Piotr Łudzik na bieganie.pl „Grad minimów na Copernicus Cup w Toruniu”. Fotorelację można też obejrzeć na stronie Urzędu Miasta Torunia (aut. Lech Kamiński).

Na stronie TVP Sport można też obejrzeć relację telewizyjną z mityngu.