KM Truchcik Łubianka znowu wysoko

Klub Maratoński Truchcik Łubianka nie zwalnia tempa. Po emocjonującym występie na Ultra Trail du Mont Blanc tym razem Kamil Leśniak wraz z Arturem Przyjemskim w dniach 3-5 października wzięli udział w zawodach Beskidy Ultra Trail w Szczyrku, rozgrywanych na dystansach 60 i 90 km. Reprezentanci KM Truchcik Łubianka wystartowali na dystansie dłuższym, przy ok. 4500 m przewyższeń, i stanęli na podium (Artur na drugim stopniu, Kamil na trzecim) przegrywając jedynie z Remigiuszem Rzepką z Mikołowa. Brawo! Tutaj poglądowa mapka trasy

Natomiast w rozegranym 5.10 biegu na 10km w Grudziądzu inni zawodnicy KM Truchcik także pokazali się z dobrej strony – Bartek Mechliński zajął piąte miejsce w klasyfikacji generalnej (35:36), natomiast Piotr Szymański zwyciężył w kategorii M50+ (37:46) a Sławek Szumski zajął 28 miejsce z czasem 40:18. Z zawodników z Torunia należy także wymienić Nikę Tarnowską, która zajęła trzecie miejsce wśród Pań i pierwsze w swojej kategorii K-30 (44:39) i Damiana Kłopotka, który zajął siódme miejsce w generalce (35:59). W pierwszej setce zmieścili się także: Tomasz Wojtczak (29., 40:22), Jarosław Jabłoński (49., 42:29), Marek Pilarski (51., 42:37) i Tomasz Małecki (94., 44:59). Pełne wyniki