Top Cross – wyniki

Top Cross – wyniki

Z przyjemnością informujemy, iż ukazały się już wyniki zarówno edycji czerwcowej, jak i lipcowej toruńskich biegów przełajowych Topcross im. Mariana Piotrkowskiego. Z wynikami edycji VI (czerwiec) można było się zapoznać 8. lipca, gdy tradycyjnie, podczas kolejnego biegu z cyklu, dostępne są wydrukowane wyniki poprzednich zawodów. Są one teraz dostępne również w formie internetowej na stronie Topcrossu(www.topcross.pl.tl). Natomiast w serwisie maratonypolskie.pl ukazały się, opracowane przez Rafała Kowalskiego, wyniki biegu z dnia 8. lipca, tj. VII edycji cyklu.
W naszym portalu prezentujemy zarówno wyniki edycji czerwcowej, jak i lipcowej. Dodatkowo, portal www.bieganie.torun.pl prezentuje podsumowanie punktów zgromadzonych przez uczestników po siedmiu edycjach toruńskiego cyklu biegów przełajowych Topcross. Na czele klasyfikacji – reprezentant KM UMK Toruń Witold Orcholski (571 pkt.), za nim: Krzysztof Góralski (532 pkt., Govena Toruń) i Marek Murawski (525 pkt., KM UMK Toruń). Wśród pań zdecydowanie prowadzi Anna Arseniuk z klubu Torec Toruń (398 pkt.), przed bydgoszczanką Wiolettą Palacz (219 pkt.) i Andżeliką Dzięgiel i Aliną Podbielską (po 197 pkt.).

Wyniki edycji VI czerwcowej (24.06.)

Wyniki edycji VII lipcowej (08.07)

Klasyfikacja łączna Topcross po 7 edycjach

Kolejny bieg w ramach Topcrosuu – 26 sierpnia, a już 8 sierpnia o godz. 9:00 Tadeusz Spychalski zaprasza na start VIII Top-Cross Maratonu.